Vitajte :)

NA STRÁNKE SA PRACUJE!

    Vitajte na oficiálnej webovej stránke www.sun-fashion.webnode.sk. Vďaka tejto stránke získate tie najnovšie informácie o móde pre dámy aj pánov (nielen o oblečení, ale aj o vzhľade a celkovom výzore) a nájdete tu užitočné články. Rozhodla som sa dať sem jednu podmienku - prečítať si pravidlá ohľadom stránky (nemusíte ich dodržovať, ale za ich porušenie budete zablokovaní)! 

    Rada si prečítam vaše názory na stránku, čo by ste chceli na tejto stránke zmeniť/zlepšiť, na tomto maili: sun-fashion@azet.sk alebo v rubrike "Napíšte nám". Nezabudnite zahlasovať v anketách, ktoré nájdete v hlavnom menu. Momentálne nájdete v pravej časti anketu, či sa vám táto stránka páči. A nebojte sa zahlasovať, každý hlas je dôležitý! 

    Ďalej tu môžete nájsť diskusné forum, kde si môžete písať s ostatnými osobami, ideálne ohľadom článkov. Berte pri hlasovaní ohľad na faktory, že túto stránku som len teraz obnovila a z toho dôvodu ešte nie je dokončená. Stále je obnovovaná. Snáď sa vám táto webovka zapáči a dúfam, že sem-tam pri surfovaní na internete kliknete aj sem pozriete si články. A pozrite si aj našu Fanpage stránku https://www.facebook.com/pages/Sun-Fashion/689585364392761 :)

    Posledná vec - volám sa Sunshine. Áno, je to nick, nevolám sa tak naozaj. Ale myslím, je dôležité mať nick, lebo po istom čase možno budem potrebovať podadminov - spoluadminov nehľadám a nebudem hľadať!

    Tak čítajte, klikajte a bavte sa. Vaša Sunshine :)

 

 

Anketa

Páči sa vám webovka sun-fashion.webnode.sk?

Áno, páči sa mi. :) (35)
5%

Na polovicu. :I (6)
1%

Nie, nepáči sa mi. :( (691)
94%

Celkový počet hlasov: 732

TOPlist